100 hour MA at 1.1232 is now support. Price approaches 100 day moving average The EURUSD has moved above the 100 hour MA on the back of the Fed chairs prepared remarks to Congress. That moving average comes in at 1.1232. The pair is now testing the key 100 day MA at 1.12546. The 50% midpoint from the high correction on July 2 is also at that level.  

Risk Açıklaması: Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.


Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
As always, this type of tool has to be used as an indication of a possible favorable position to be taken, but it’s necessary to combine them with other techniques. Here are the Candlesticks Patterns that our board will recognize and automatically points: Bearish engulfing, Bullish engulfing, Dark Cloud, Doji, Evening Star, Hammer, Morning Star, Piercing and Shooting Star. How to add a Candlestick Patterns Recognition indicator
×